Gå til innhold

Vinnerliste

Populært innhold

Viser mest likt innhold fra 07. des. 2024 i alle områder

  1. En gjeng av ungutta rydder snø og kjører egentrening i ferien 💪💪💪
    27 liker
  2. Hattrick på 25 minutter for Oliver Edvardsen for Go Ahead Eagles i Eredivisie
    7 liker
  3. Grattis til Metcalf som Norgesmester
    6 liker
  4. Jess, da er det bare å riste av seg sesongen 2024. Om noen år skal vi se tilbake på den og si "føøøøk så langt nede jeg var da, jeg hadde ikke trodd at vi skulle være her vi er i dag!" mens vi feirer edelt metall på Onkel Blaa - som etter sigende skal holde det gående noen år til. Det er jo ikke akkurat på grunn av sportslig suksess at noen av oss er her i dag, men en opptur blir aller størst når man starter helt nederst. I 2025 skal vi, som vi også påstod i 2008, ha vår siste sesong på gamle Nadderud Stadion. Husker dere hva som skjedde den siste sesongen eller? Vi blir antakelig en av verdens første klubber som bygger to nye arenaer på under 15 år. Og denne gangen kan vi se tribunene reise seg mens Stabæk spiller foran oss. Selv om vi ikke knuser tilskuerstatistikken så er det veldig mange som er glade i Stabæk, som deler fellesskapet og vil klubben godt. Det beste vi kan gjøre er å fornye sesongkortene og møte opp enda en sesong. Så tar alle med seg en venn, en bror, en kone eller en elsker (ikke samtidig) inn på ny arena om bare litt over ett år! Kjøper du sesongkort før nyttår får du 2024-priser. Faktisk har prisene på sesongkort stått stille i syv år. Er du litt tregere er du med på å betale for generell prisstigning og klubbens påfølgende økte kostnader. Ikke så dumt det heller altså, men jeg tror det skaper best julestemning om så mange som mulig fornyer i år. Gjelder early bird-prisen på sesongkort-abonnement også? Jeg veit da faen jeg, men jeg betaler uansett! Forkjøpsrett til samme sete, for de som bruker slikt, varer til 9. desember. Salget starter mandag! https://www.stabak.no/nyheter/mandag-apner-sesongkortsalget--siste-ar-pa-gamle-nadderud
    5 liker
  5. …for motstanderne våre, som havnet i vår avdeling.
    4 liker
  6. Nusa med en hattrick av assists for Leipzig mot Frankfurt
    3 liker
  7. https://www.budstikka.no/stabak-ma-selge-spillere-for-a-fa-skaffe-penger/s/5-55-1861799 Må selge for å skaffe penger, dette etter instruks fra As! Må si jeg synes det blir litt mange kokker, og dualmodellen ikke er bærekraftig på sikt
    2 liker
  8. Han var jo bare den klart beste spissen i siste 1/3 av Eliteserien, men klart det ikke er relevant lenger. Men tilbakevending til Norge betyr jo at karrieren ikke er helt på rett vei da.
    1 liker
  9. Trist det ikke blir noen rabatt for honnør på SS-feltet i 2025. Hadde tenkt å kjøpe, til tross for at jeg ikke har vært på mer enn et par hjemmekamper i år. Stabæk har lagt seg på en linje med kr 1500,- for voksne og 750 for barn / ungdom / student Til sammenligning kjører ODD kr 900,- for Voksen / Honnør og kr 450,- for barn / ungdom / student ( 8 år til 26 år).
    1 liker
  10. 1 liker
  11. Blir spennende å følge. Vi får muligheten til å stille gode lag i mange kamper, både fordi vi har en bred tropp, god junior-avdeling og korte reiser. Forhåpentligvis blir vi ikke tvunget til å stille med kun 15-18 åringer, som vi ble mye i år. Samtidig møter vi ingen dårlige lag, og andrelagene er veldig 50/50 ut ifra terminliste og hva de får mulighet til å stille. Burde definitivt vært en bedre ordning for andre lagene, siden man stiller med helt ulik 11er mot ulike lag. 100 i odds på gull.
    1 liker
  12. Avdelingen for Stabæk 2 er klar: - Lokomotiv Oslo - Grei - Sarpsborg 08 2 - Fredrikstad 2 - Kvik Halden - Drøbak-Frogn - Pors 2 - Ready - Oppsal - Ørn Horten - Stabæk 2 - Flint - Fram Larvik - Odd 2 https://www.stabak.no/nyheter/avdelingene-for-norsk-tipping-ligaen-2025-er-klare Endelig korte borteturer for 2. laget. Ingen kamper de må fly til, kanskje vi får se et enda sterkere 2. lag neste år der spillere på benken hos A-laget får fler kamper for 2. laget? Lettere å spille på seg kampform etc når man ikke må reise til nord osv..
    1 liker
  13. På banen har ikke laget levert, men vi tar med oss mye positivt fra sesongen: Vi har økt antall medlemmer Økt gjennomsnittlig antall på ss-feltet Ny salgsrekord i containeren Aldri hatt så ung snittalder på feltet Fortsatt levert bra lyd og oppmøte på bortebane Totalt hatt 688 påmeldinger på bussturer Reist 6982km med bussene Etter nedrykket i 21` sank interessen, men etter nedrykket i 23` økte interessen Obos-ligaen blir tøff, og spillerne trenger all støtte de kan få. Om få dager slippes sesongkortet, og vi håper å fortsette å øke alle punktene vi har forbedret oss på. Engasjementet må opp, kjøp sesongkort i 2025!
    1 liker
  14. Kunne ikke vært mere enig. Legg opp til at alle klubber i Bærum får mulighet å ha en kamp ila sesongen på Nye Nadderud. Klubbene velger selv hvilket lag de sender til stadion. Tenk hvilken stolthet det vil gi så kan vi lage et konsept at de klubbene får god deal på billetter til kamp så da blir det feks en ØHIL uke med både spill og tilskuer. Her er bare å videreutvikle konseptet.
    1 liker
Vinnerlisten er satt til Oslo/GMT+02:00
×
×
  • Opprett ny...