Gå til innhold

Vinnerliste

Populært innhold

Viser mest likt innhold fra 18. april 2025 i alle områder

  1. Ligger 7 videoer ute på YouTube med sangvideoer fra feltet. Vi har noen planer om flere videoer fra feltet utover sesongen, så folk må følge YouTube kanalen til Stabæk support: https://youtube.com/@stabaektv?si=AlKWt6aPn7pI2koi Det legges også litt ut på Instagram, det ble nettopp lagt ut en video fra feltet på Instagram story. Hvis noen med interesse/kompetanse for filming, klipping etc, så kan vi sikkert få ordnet slikt at vi kan tilrettelegge for dette!
    7 liker
  2. Eller vippse de en tier for at de slo ut Enga og ga oss alle en hysterisk latter på bussturen hjem fra Notodden 🙌🤣 #836070
    5 liker
  3. Trener med laget. Kan bli å se i troppen mot LSK eller Moss.
    5 liker
  4. At the end of the day ville nok jeg også ha endt på nei, pga prosessen. Men om det påvirker meningene mine om å boikotte cupen? Neppe.. Jeg mener at man er på ville veier når man begynner med «da må de ta konsekvensen» om folk/klubber som stemmer annerledes i (tross alt) demokratiske prosesser. I saken Gamle Oslo velger man jo til og med å gå etter dem for hva andre stemte. PS: Gjelder boikotten også motstanderne til Stabæk 2, eller er det innafor? PPS: Å stemple meningsmotstandere som folk som «mangel på forståelse» er en nice touch.
    3 liker
  5. På trening, så da nærmer det seg vel comeback👍
    2 liker
  6. Mistenker at din mangel på forståelse her bunner i at du er blant de som har vært for VAR. Det må du gjerne være uten at jeg skjønner hvordan. Men å velge å ikke møte på bortekamp i NM mot breddelag som - etter min mening - opptrådte illojalt er da helt «innafor». Breddeklubben tok et valg og stemte mot det toppklubben i sitt område hadde besluttet i VAR-spørsmålet, en sak som overhodet ikke berørte dem. Det har breddeklubben selvsagt full rett til å gjøre, men må ta de økonomiske konsekvensene. Kan ikke kalles noe maktmisbruk.
    2 liker
  7. Er det muligheter for å legge ut flere klipp fra feltet etter hjemme- og bortekamper? Er noe eget å kunne gjenoppleve det! Eventuelt, er det noe steder det finnes?
    1 liker
  8. Det er positivt sportslig at vi møter Fram-Larvik i cupen på gress. Det er dager før en ny viktig kamp på gress mot Moss i serien. Sånn sett er vi «heldige» med trekningen, og får testet oss på gress. Det er jo stor forskjell på kunstgress/gress. I tillegg er det kanskje en ny bane for en del supportere. Pluss i boka. Vi spiller kamp både torsdag og søndag den uken. Det blir en fin test for å rullere noe på laget, og fortsette den gode perioden vi er i. - Det blir hyggelig å møte gamle kjente både av spillere, ledere, trenere og supportere. Stabæk vil alltid ha en plass i hjertet mitt etter nesten ti år i klubben. Men nå banker Fram-hjertet mitt sterkere, sier Garborg. (Fra Facebook-siden til Fram Larvik) Det er hyggelig å se at Garborg nevner oss supportere i intervjuet før kampen. Håper vi klarer å få mobilisert en solid gjeng på bortefeltet. La oss farge tribunen i våre vakre Blaa farger. Gutta setter stor pris på støtten. Håper det er mange tar turen til Larvik torsdag 24. april. Billetten koster kun 100,- kr for voksen og det er gratis for barn u/16. Kampen begynner 18 og SS har satt opp buss fra Bekkestua. Vi skal vinne cupen i år! Kampbillett: Fram-Larvik - Stabæk
    1 liker
  9. Tror poenget farer litt forbi deg her. Indirekte er det hele prosessen med at bredden overkjører toppklubbene som bruker var og stemte i mot var. Beslutningen skulle blitt tatt blant toppklubbene. Og at det i tillegg oppleves som illojalt at breddeklubbene ikke støtter toppklubbene i sin krets, da bredden ikke er påvirket av VAR i det hele tatt. Videre føler jo ikke supporterne seg hørt og respektert i det hele tatt i prosessen og hvilken bedre måte er det å markere dette enn å ikke møte opp? Det er jo til syvende og sist konsekvensen av den mulige utviklingen i toppfotballen. At folk farer opp over dette viser jo bare at folk bryr seg om at supportere er der eller ikke. Så den type boikott, stilleaksjoner er jo en mild og effektiv markeringsform. Opperksomheten dette har fått viser jo at de har lykkes. Selv synes jeg det første kvarteret på Nadderud hadde treningskampfølelse og lite nerve, og fra TV’en var det første kvarteret mot Lyn utrolig døvt. Supporterne er en del av «produktet» og det må norsk fotball forstå. At «fotballdemokratiet» kontrolleres fra toppen og burde revideres med tydeligere vedtekter og retningslinjer ser alle som har fulgt med litt de siste årene.
    1 liker
  10. Man boikotter fordi breddeklubbene går imot toppklubbene, og indirekte pålegger toppklubbene kostnader. Hvorfor skal man da unne breddeklubbene de inntektene de får av å møte toppklubbene? Jeg synes det er synd at man skal endre på vår mest tradisjonsrike turnering, men det er ikke det klanen boikotter. Også var de tydelige på at siden man ikke kan være sikre på hvem som har stemt hva, har man besluttet å boikotte alle. Helt fair i mine øyne.
    1 liker
  11. Absolutt. Men å gå fra å tape 7-1 til 0-1 tyder på at noe har skjedd med oss. Og ikke minst Nico.
    1 liker
  12. Og der er Enga ute 🤣 Edit: etter over en halvtime med en mann mer...
    1 liker
Vinnerlisten er satt til Oslo/GMT+02:00
×
×
  • Opprett ny...