Gå til innhold

fornuften

Bruker
  • Innholdsteller

    138
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    2

fornuften vant dagen sist 20. Oktober 2014

fornuften hadde mest likt innhold!

Omdømme

86

Previous Fields

  • Klubben i mitt hjerte
    Stabæk
  1. At de ikke klarer å luke bort de feilpasningene på egen halvdel.
  2. Denne kampen minner veldig om vår kamp nr 2 i fjor- mot Sogndal borte. Ble også 1-4 mot et drittlag. Vi tok oss sammen da.
  3. Når var sist vi vant en kamp etter å ha ligget under? Ikke i fjor og ikke i år i alle fall.
  4. Balltap, balltap og balltap.
  5. Tabber, tabber og tabber.
  6. Men fy faen som vi roter på overtid, noe som resulterer i det tredje til Molde.
  7. Jaha? Hvis dette er straffe så burde det vel vært dømt straffe ved hver eneste dødball denne kampen. Morten med strake armer i rygg. Ikke verdens verste avgjørelse.
  8. Enig i det siste. Men vi har vært nokså ufarlige offensivt i 2. omgang. I 1. omgang styrte vi spillet, og Sogndals scoring var vel en av 2-3 ganger der de hadde etablert noe som helst på vår banehalvdel. I 2. omgang har det vært mye jevnere. Fortsatt helt latterlig å tape 4-1 mot et lag som har fem skudd på mål... Men vi gir jo bort masse unødvendige innkast, selv om vi vet det er farlig hver gang. Faen.
  9. Dytt i ryggen, som aldri var det.
  10. Men det var da faen ikke straffe!!!
  11. Så det bare live, men to/tre spillere var offside. Kanskje ikke målscoreren? Burde kanskje vært avblåst likevel.
  12. Sogndal spiller ikke akkurat noen storkamp heller. 0-0 hadde vært et helt ok sluttresultat. Faen. De er langt bedre i alle fall.
  13. Svaret finnes her: http://stb.guru/players?y=0&s=matches&o=d Knutsen med 345 kamper, Morten med 340 pt. Hvorav 310 av dem fra start - for en mann! Det tallet inkluderer vel cup og 1. divisjon. Ser man kun på tippeligakamper er forholdet som følger. Jon 254; Morten 252 (rundet 250 kamper her forleden) Takk! Så det vil altså si at han vil tangere Jon mot RBK og trone alene på topp etter Odd-kampen i Skien.
  14. Noen som vet hvordan han ligger an i forhold til å være den spilleren med flest tippeligakamper for Stabæk?
×
×
  • Opprett ny...