Gå til innhold

Sess

Bruker
  • Innholdsteller

    22
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Sess

  1. Ok Busk1, får vel skrive ett svar på innlegget ditt jeg da... Tror at mye av grunnen til vi jenter/kvinner i $$ ikke skriver på forumet er at enten blir vi hengt ut, ellers så synes vi vel kanskje at mange av diskusjonene er totalt meningsløse!!! Vi har vel feks alle alltid ment at trommer er for bønder, og nå skal plutselig vi begynne å diskutere om vi skal få oss ei tromme på feltet... Dette blir bare feil feil feil!!! Men for 90% av jentene i $$ er holdningen som du sier: Vi leser og følger med, men vi orker ikke bli dissa med for våre meninger, derfor gir vi faen i å skrive!!!
  2. Enig! Ikke bare var de like dårlige som Starts supportere, men i tilegg møtte det bare opp litt over 6.500 tilskuere når de kjemper om medaljene! Men som du sier Tornekrattet (!) en av de døveste supporterklubbene i Norge! En ting til! Syntes det var litt drøyt at vi ble kastet ut etter 15 min etter kampen. Står ikke noe sted at vi må forlate stadion etter kampslutt! Men, men. Dritt kamp uansett, vi putter fortiden bak oss og fokuserer mot neste kamp! Nå skal B/G knuses skikkelig! Artig hun vakten! Den vakten var skikkelig nazikjerring. Ønsket bare at en av oss skulle gjøre noe galt sånn at hun kunne kaste oss ut.... Møkka kjerring!!
  3. Inviterer med dette alle $$ medlemmer til å delta på Jam Session på Onkel Blaa i morgen, torsdag 15/10-09 klokken 2000. Her blir det full rulle og masse gøy. Det er vår alles kjære Tom Stenvoll som er primus motor bak dette arrangementet. PS, det er selvsagt vanlig aldersgrense på Blaa. Ta med deg venner og kjente og kom- dette er moro!!!
  4. Hvilket fly og hvilket hotell? Regner med det er mange som blir der til søndagen. Flyr opp på fredagen SAS 1545. Bor på Alexandra, og flyr hjem søndag rundt 1330.
  5. Synes vi var utrolig flinke til å hylle våre egne idag!! La oss fortsette sånn. Vi er tross alt Stabæk Support, ikke "anti" Godset, FFK osv..
  6. Der var fly og hotell bestillt. Da blir det ei morsom helg der oppe. Håper vi blir mange!!
  7. selvfølgelig, jeg ofrer meg slik at medlemmer får dratt på kamp! Flott Kathrine, da får du mine 2 også....
  8. vi skulle egentlig leie buss,men tror det heller mot at vi leier bil 9 seter istedenfor,da det er billigere en buss etter det jeg har fått med meg fra min far, og vi har sjåfør og full bil hvis det blir det,så vidt jeg vet =) men er da mange som flyr til allicante, så tror nok ikke det er noe problem finne noen kjøre med, fatter kjører buss fra Bærum til torp og vi er 16 og full buss i den så vidt jeg vet!! alternativet er også tog fra allicante til valencia og leie buss tilbake, men er ikke sikker på hva det blir til enda.... Blir det transport for oss som er med bussen til torp eller må vi ordne det selv fra alicante? Fikk en sms om noe buss greier men har ikke hørt noe mer... Å leie buss i Spania er ikke lett, Vi må ta med sjåfør, da det ikke er lov å leie ut mer enn 9 seter uten sjåfør. Vi fikk tilbud om å ha en 24-seters buss t/r Alicante-Valencia, men det kom på 750 kr pr pers... Vi kommer til å leie en 9seter, så kontakter jeg resten av dem som skal sitte på til Torp og hører hva de ønsker. Har en til sjåfør blandt dem som er med i mitt reisefølge, så regner med at de som kjører med oss t/r Torp har transport i Spania. Sesilie
  9. I steden for å mobbe folk, kan du komme med saklige opplysninger: Hvor møtes Stabæksupportere før kamp? tåler å bli litt mobbet jeg. Er ikke så ømtålelig... Uansett, så gleder jeg meg til å dra oppover og håper vi skal få det gøy.
  10. Nå er en buss til Torp full, vi skal få det gøy!! Men, er det andre som trenger skyss fra Alicante til Valencia?? Driver å ordner med en buss der nede. Jo flere som er med jo billigere blir det. Gi en tilbakemelding om du er interesert i å være med..
  11. Jeg og min mann
  12. Hvem andre skal til Tromsø på kampen??? Jeg og min mann drar oppover...
  13. Sess

    Gratulerer med dagen!!!

    Hilsen pappa og sess

  14. snorker du? Har en sønn på 23 som jeg ikke vil ha på mitt rom, kanskje du kan dele rom med ham???
  15. jeg er veldig giret på å reise....
  16. Vi har nå 11 bekreftede til denne bussen, men vi har 2-3 andre busser vi også kan sete opp til kjøring. Evt, tar vi en 50+ seters buss nedover. Prisen er satt til 150kr pr pers hver vei. Vi kommer til å hente der folk vil, altså: billigere enn Torpekspressen+ du blir hentet hjemme og slipper å dra til Lysaker/Ramstadsletta. Vi jobber også med saken å få en buss i Alicante som tar oss tur/retur Valencia. Prisen på dette vet vi ikke ennå, da vi ikke vet hvor mange som vil være med på dette. Sjåføren er en dreven yrkessjåfør som er vant med å kjøre buss i det store utland. Kontakt meg hvis dere vil henge dere på. Sesilie Andersen Øie: 45487696 Vi er nå 15stk i bussen. fortsatt plass til 2. Gi beskjed fortest mulig hvis du vil ha plass.. Som jeg skrev tidligere har vi 3 andre minibusser vi kan sette opp, men må vite litt tidlig om hvor mange sjåfører vi trenger. Ring eller send sms om du er interesert. Sesilie 45487696
  17. Er det noen som skal til Tromsø?? Har sinnsykt lyst, men vil ikke dra alene. Ser at det er plass på Stabæk flyet til ca 20 stk.. 1500 t/r.. Jeg vil jeg vil....
  18. skal du også være med i bussen til Torp osv da?? Gi meg beskjed, så noterer jeg det...
  19. Vi har nå 11 bekreftede til denne bussen, men vi har 2-3 andre busser vi også kan sete opp til kjøring. Evt, tar vi en 50+ seters buss nedover. Prisen er satt til 150kr pr pers hver vei. Vi kommer til å hente der folk vil, altså: billigere enn Torpekspressen+ du blir hentet hjemme og slipper å dra til Lysaker/Ramstadsletta. Vi jobber også med saken å få en buss i Alicante som tar oss tur/retur Valencia. Prisen på dette vet vi ikke ennå, da vi ikke vet hvor mange som vil være med på dette. Sjåføren er en dreven yrkessjåfør som er vant med å kjøre buss i det store utland. Kontakt meg hvis dere vil henge dere på. Sesilie Andersen Øie: 45487696
×
×
  • Opprett ny...