
Thomas
FairFans-
Innholdsteller
876 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
-
Dager vunnet
1
Thomas vant dagen sist 11. Juli 2022
Thomas hadde mest likt innhold!
Omdømme
219Om Thomas
- Bursdag 23. November
Profile Information
-
Location
Melbourne
Previous Fields
-
Klubben i mitt hjerte
Stabæk
Contact Methods
-
Website URL
http://
-
Kenpong Football Academy bid Bossman Debra farewell as he joins Norwegian side Stabaek
-
Vår gamle venn Mads Jørgensen har vært talentspeider hos Liverpool siden 2011 men velger, av en eller annen grunn, å fortsette karrieren i Molde.
-
Apropos FCM, tidligere i år hentet de inn en annen tidligere Stabæk profil som fotballdirektør, Peter Sand.
-
Stairway to Heaven.
-
Som en kuriositet, Kazuyoshi Miura er 57 år og spilte i 2023 i portugisisk andredivisjon. Han ble proff helt tilbake i 1986. Til sammenligning er jo Fardal Opseth rene ungsauen og kan ha mange år foran seg i den vakre blå drakten.
-
Bold.dk skiver blant annet: "Det kom bag på os, at han var så ekstremt introvert, som han var. Det kom bag på os. Vi så på de referencer, som vi havde trukket fra Klaksvik og så noget, at her havde vi en mand, som skulle finde sin plads, og så lytter man, når han taler. Personlighedstests sagde det samme. At ham her kan i et trygt miljø tage styring." Med andre ord, tross flere intervjuer, personlighetstester og referansesjekk så var det likevel en nærmest umiddelbar totalbom. Dette er jo svært interessant og viser hvor utfordrende det kan være å matche mennesker og personligheter til et miljø. Lygby sier: "Men der er stor forskel på at have en assistent i Klaksvik og otte mand her, som du skal lede hver dag." hvilket jo er riktig men en trener leder ikke kun en stab men også en hel spillerstall - årsaken til mismatchen mener jeg derfor er mer sammensatt enn hva de her sier.
-
Jeg legger kortene på bordet og innrømmer at ja, jeg er Thomas.
- 570 svar
-
9
-
Er det noen med tilgang til Stikka som kan dele innholdet i denne artikkelen? https://www.budstikka.no/stabak-leter-etter-det-alle-vil-ha-det-er-dyrt/s/5-55-1638273
-
Med det navnet er det jo åpenbart at vi har å gjøre med en dyktig fotballspiller. Her er det bare å signere!
- 570 svar
-
5
-
Athit Berg er landslagsspiller for Thailand. Han spilte en del kamper for andrelaget men usikker på om han fikk kamper for A-laget.
-
I kampen mot Torpedo Kutaisi blir det trolig gjensyn med tidligere landslagsspiller Bjørn Maars Johansen. Han har nettopp meldt overgang til laget fra Georiga.
- 570 svar
-
1
-
- 10 337 svar
-
40