
Sortebillen
Bruker-
Innholdsteller
166 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
-
Dager vunnet
6
Sortebillen vant dagen sist 21. Mars
Sortebillen hadde mest likt innhold!
Omdømme
567Profile Information
-
Location
Bekkestua
Previous Fields
-
Klubben i mitt hjerte
Stabæk
-
«Arena» må vi uansett holde oss unna. Nye Nadderud er et STADION, ikke en (innendørs)arena.
-
Unggutta er på landslagsoppdrag
-
Stats 0-0-0 i kamper som teller.
-
Akademiet i Ghana med æresvakt til Bossman iført Stabæk-drakt som avskjed før han hopper inn i bilen og reiser til Norge. Stort!
- 37 792 svar
-
44
-
https://www.budstikka.no/da-william-19-vaknet-etter-operasjonen-fikk-han-sjokkbeskjeden/s/5-55-1938825 Opererte menisken for en drøy måned siden. God rehabilitering! "Den første tiden etter operasjonen var tung, forteller han. – Jeg distanserte meg fra all fotball i starten for å ikke bli for lei meg. Jeg klarte ikke se på Stabæk engang i starten, og spesielt da de var i Spania. Jeg ville jo så veldig være med dit. Men nå har det gått mye bedre, jeg skal snart kaste krykkene og jeg er med på feltet, sier han."
- 28 svar
-
23
-
Ifølge Flashscore var han ute av tropp pga skade i ni kamper i okt/nov. Men før skadeperioden startet han kun én av syv kamper.
-
TURTRÅD|MOSS - STABÆK | 11. MAI 2024, KL. 16:00
Sortebillen svarte i Myrmo sitt emne i Stabæk i Eliteserien
Stopper bussen(e) ved Operaen på veien?- 12 svar
-
2
-
Kamptråd: Stabæk - Sandefjord søndag 26. november kl. 17
Sortebillen svarte i fexter sitt emne i Stabæk i Eliteserien
Har 2 stk fine sesongkort-plasser på nedre hovis gratis til låns i morgen. Evt symbolsk sum 50 kr ref diskusjon over om gratisbilletters undergravelse av produktet. Vi har selv kjøpt billett på SS-feltet i stedet. PM- 126 svar
-
20
-
- 5 175 svar
-
42
-
VÅLERENGA - STABÆK |TURTRÅD| 12. NOVEMBER 2023, KL. 17:00
Sortebillen svarte i Myrmo sitt emne i Stabæk i Eliteserien
Når var sist vi var over 1000 på bortebane? -
T/r søndag med Norwegian bestilt. Utreise 1310 - hjem 20:20. Kun 900 kr totalt t/r (UNDER26)
-
Kamptråd: Sandefjord - Stabæk - 9. juni
Sortebillen svarte i rykkinn sitt emne i Stabæk i Eliteserien
Stabæk 21 Carl Isak Emanuel Pettersson 2 Kasper Søndergaard Pedersen 3 Nicolai Audne Næss 6 Andreas Skovgaard Larsen 33 Tobias Raphael Pachonik 7 Fredrik Haugen 11 Nikolas Walstad 24 Kaloyan Kalinov Kostadinov 47 Jonatan Lucca 9 Mushaga Bakenga 14 Fredrik Krogstad benk: 1 Marius Amundsen Ulla 4 Simen Søraunet Wangberg 5 Nicolas Pignatel Jenssen 8 Curtis Garry Edwards 10 Herman Hammy Geelmuyden 15 Sturla Ottesen -
- 5 175 svar
-
20
-
Nei, problemet var ikke at FKH hadde et elendig bortefølge (det hadde de jo) og kritikken handler ikke om PK som du insinuerer. Problemet er mangelen på profesjonalitet i klubbens offisielle kommunikasjon. Forstår at klubben sårt ønsker å lage blest (det trengs jo med laveste tilskuersnitt i ES bak Sandefjord (!)), men det må gå an å klare dette uten at det går på bekostning av profesjonaliteten.
-
På tide å gi klubbens Twitter-ansvarlig en liten ferie? Dette er bare pinlig. Fremstår som en useriøs breddeklubb. Dessverre blitt en gjenganger siste tiden å skjemmes av uproffe forsøk på humor.
- 10 338 svar
-
11