Gå til innhold

Mossing

Bruker
  • Innholdsteller

    13
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Omdømme

0
  1. Mini har fått svar på tiltale: http://www.kraakevingen.no/kraakeboka/foru...2514&PN=1&TPN=1
  2. My Webpage Hvor dum går det an å bli?
  3. Når vi i 1.divisjon kan spille 30 kamper, og attpåtil ha tre uker fri når banene er som best, må vel også det samme la seg gjøre i Eliteserien. Støtter Ingebrigt i dette. Jeg tror 1.divisjon har blitt bedre de siste årene, mye pga flere tøffere kamper. Det er ikke lenger automatikk i at de nyopprykka lagene går ned igjen.
  4. Moss, Drillo-fotball, ja! God bedring! Moss er vel det mest spillende laget (sammen med Stabæk) i 1. divisjon. Spiller jo nesten mer possesion enn gjennombruddshissig. Forøvrig er det flere folk på Mossekamper enn på Sandefjord. Men den diskusjonen skal ikke tas påStabæk-forumet. Her skal vi hylle Stabæk. Ferdig med det!
  5. Og takk for hjelpa! Gleder oss til Nadderud til året!
  6. Hele Moss holder sterkt på Stabæk i dag! I dag skal dere rykke opp! Så får vi en avgjørende kamp mot Sandefjord på Melløs 30. oktober. Håper ikke Stabæk satser på å sikre opprykket borte mot LøvHam eller noe sånt... Da kan det for bli snubling.
  7. Sandefjord må vinner over Stabæk uansett. Siden Sandefjord møter Moss i siste kampen. Sandefjord må vinne de tre neste kampene for å være klar sor opprykk foran oppgjøret på Melløs 30. okt. Forutsatt at også Moss gjør det samme (Mandalskam borte, Kongsvinger hjemme og Skeid borte). Vi ser helst at dere i Stabæk grunnknuser Sandefjord om halvannen uke. Ingen tar igjen Stabæk uansett!
  8. Hva er forskjellen på Red Bull Salzburg og Phillips SportsVerein Eindhoven? PSV har spilt i Phillipskonsernets navn og drakter i en årrekke! Det er et reinspikka bedriftslag, og har vært det i alle år jeg kan huske. Phillips bruker da også laget for alt hva det er verdt. Jeg ser ingen prinsipiell forskjell på dette. Grattis med opptykket forresten! Vi vil også være med. Siden det har vært endel diskusjoner omkring dommergjerningen i 1.div her på forumet, kan jeg anbefale følgende lesning og superdommer Pål Jacobsen fra Egge: http://www.moss-dagblad.no/mfk-magasinet/article1766158.ece http://www.mossfk.no/ASP/nyheter/nyhet_vis.asp?id=1266 Først så ga han feil rødt kort. Derstter presterte han å føre opp Christian Mikkelsen på dommerkortet med gult kort i tillegg... Han får nå heldigvis hvile til helgen.
  9. Jada, forsto det. Vi ses i Tippeligaen til neste år!
  10. Straffe mot sitt eget lag er per definisjon gæærn`t - uansett!!!
  11. Husker du Drillo-fotballen? Beihard kjemping (ofte ufine midler) og lange baller. Han som sto ved siden av meg under kampen var til og med overbevist om at det var Jostein Flo som spilte spiss. Det var nok ikke det, fy fillern hvor han lignet. 47767[/snapback] Oki! Omtrent som Follo altså! De gikk tomme etter en time mot oss. Derfra og inn var det full overkjørsel (4-2). Satser på at det samme skjer på søndag. Tønsberg har ikke flaks med straffene i to kamper på rad. Skjønte at den var rimelig feil den de fikk mot dere i går?
  12. Joda, klart dette blir opprykk. Det hørtes litt ironisk ut, det er det ikke. 47759[/snapback] Slapp av gutter. Dere rykker garantert opp. Stabæk har så pass med kvaliteter i laget at dere skjerper dere nok til å hente de poengene som trengs. Derimot er jeg ikke sikker på om Sandefjord holder. Her vil vi være med og kjempe om 2. plassen! Vi skal ha Tønsberg til helga på Melløs. Hvordan er Tønsberg? Hva er styrkene/svkhetene deres, utfra matchen i går? Lykke til videre!
×
×
  • Opprett ny...