Gå til innhold

kuk

Bruker
  • Innholdsteller

    2 244
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    31

kuk vant dagen sist 3. Januar

kuk hadde mest likt innhold!

Omdømme

5 565

Om kuk

  • Bursdag 25. sep. 1980

Profile Information

  • Location
    Bærum

Previous Fields

  • Klubben i mitt hjerte
    stabæk

Contact Methods

  • Website URL
    http://

Nylige profilbesøk

4 204 profilvisninger
  1. Selv om jeg er fornøyd med JW sine taktiske vurderinger så langt, er jeg usikker på hvor klokt det er å la Oskar SN slite benk for lenge. Ja - det kan smart å holde litt igjen, men vi sitter på en gullgruve her og det verste som kan skje er at han blir utålmodig og vil raskt bort, jmfr: https://www.budstikka.no/oskar-spiten-nysater-var-nar-ved-a-fa-drommen-i-oppfyllelse-na-far-han-ikke-spille-fra-start/s/5-55-1956938 Slik jeg ser det taper vi lite / ingenting ved at Oskar spiller kontra Ellegaard - snarere tvert i mot. Ergo bør Spiten inn i 11ern så fort som mulig
  2. Haha - dommern har høy list, så plutselig gult kort for ingenting
  3. Jo mer jeg tenker på det så tror jeg Næss kan være et veldig godt backalternativ i og med at han også har offensive fibre. Tenker følgende oppsetning vil være trygg oppsetning: Andresen - Nielsen - Pedersen - Næss
  4. Sesongstart bør ikke brukes til nye sjanser/utprøving. Med utgangspunkt i Nielsen går inn sentralt vurderer jeg både Næss og Pedersen som sikrere alternativer på backen. Alt handler om å oppnå defensiv trygghet i bakre firer. Per nå bidrar ikke Veum til det.
  5. Fire gode forslag: "Victoria Secrets Intime forum" "First price turf" "Diderik Schnitlers arena" "Tesla stadion" Jeg mener.. Må det ha sponsornavn? Kan vi ikke bare la det hete Nye Nadderud?
  6. Han skal jo ikke akkurat kjempe seg inn i et velsmurt maskineri bak der, så kan ikke tenke meg noe annet.
  7. Rått! Tror nesten ikke jeg kunne ha drømt om en viktigere brikke for laget
  8. Bodø får jo tilrettelagt hver minste ting for internasjonal suksess, så forventer at det legges til rette for at Stabæk skal slippe nøkkelspillerne sine
  9. Shit - det kalles dedikasjon 😅 Jeg er optimist og tror vi er på rett vei. Uten sammenligning forøvrig - Ikke glem at det tok feks B/G 2-3 år med svært varierende resultater før det begynte å ta form.
  10. Helt enig. Veum er dessverre ikke god nok og beviser det kamp etter kamp. Grusom tabbe på målet
  11. Sorry, mente selvfølgelig oransje på Bakke for filming
  12. Med Christensen ut mister vi litt størrelse og en spiller som i utgangspunktet er god til å lese spillet. Problemet til Christensen er at han dasser rundt og har vel ikke vært påskrudd på et par år. Jeg tror ikke mange motspillere frykter å møte Christensen i en duell. Rollen hans på defensiv midtbane bør erstattes av en som har MYE mer energi i spill og fremtoning. Gjerne Jocke Persson, men mistenker at han har mistet litt tempo. Vi har noen få slike i laget: Kay, Wendt og Matic. Matic med sine kvaliteter bør spille lenger frem i banen, så av de vi har nå er kanskje Kay det beste alternativet. Strengt tatt bør en defensiv drittsekk på plass Vi mangler det her: (tidenes mest oransje kort btw):
  13. Om vi tar det for gitt at Spiten skal selges så er det beste scenariet at: 1. Finstad har is i magen frem til sommern 2. Spiten leverer en vanvittig vårsesong som bidrar til solid ledelse i halvspilt sesong. 3. Budkrig som gir salgsrekord og solid videresalgsklausul. 4. Penger settes av blant annet til kontrakter med våre øvrige talenter
  14. Veum synes jeg dessverre aldri har hatt nivået. Slurvete, dårlig posisjonering, stressa og svak teknikk.
  15. I følge Transfermarkt har vi overlegent den mest verdifulle troppen i ligaen.. Så spørs det om det er samsvar mellom lagverdi og lagkvalitet..?
×
×
  • Opprett ny...